4. Uluslararası Yeşil Çatı Kongresi

4. Uluslararası Yeşil Çatı Kongresi

Konferans / 20 Nisan 2015 / 12:30

Bahçeler çatılara taşınıyor, şehirlerin gri etkisi yeşile dönüşüyor… Uluslararası Yeşil Çatı Derneği (IGRA)’nin tüm dünyada yeşil bina ve çatıların önemine dikkat çekmek amacıyla düzenlediği Uluslararası Yeşil Çatı Kongresi’nin dördüncüsü “Doğayı Çatılarda Keşfedin” sloganı ile 20-21 Nisan 2015 tarihlerinde Raffles İstanbul Zorlu Center’da düzenleniyor. 

Onduline Avrasya A.Ş. Ana Sponsorluğunda gerçekleşecek 4. Uluslararası Yeşil Çatı Kongresi’nin Platin Sponsoru ise Zorlu Center. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin de aralarında olduğu Türkiye ve yurtdışından çok sayıda kuruluş ile sektör örgütü de kongreyi destekliyor. 

Betonlaşma ile birlikte artan hava kirliliği ile mücadelede en etkili yol olan yeşil çatılar ile ilgili dünyanın en büyük etkinliği olma özelliğini taşıyan kongrenin açılış konuşmasını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş yapacak. Kongre kapsamında güncel gelişme ve teknolojilerin yanı sıra yeşil çatıların modern mimarlık konseptleri ve şehir planlama çözümleri ile ilişkisi de değerlendirilecek. 

YAPILDIĞI YER

Raffless Otel - Zorlu Center

DÜZENLEYEN KURUM

Uluslararası Yeşil Çatı Derneği

DETAYLI BİLGİ AL

Aşağıdaki forma iletişim bilgilerinizi yazın, etkinlik ile ilgili bilgi verelim.

0%